TELEWIZJA HOTELOWA

TELEWIZJA HOTELOWA

Obecnie trudno sobie wyobrazić obiektów noclegowy bez telewizora.

Jak to działa:

Ze względu na prawa licencyjne, sprawa jest nieco bardziej skomplikowana niż przy antenach zbiorczych. W sieci hotelowej mogą być udostępniane wyłącznie określone programy.

Najczęściej z jednego zespołu anten sygnały są doprowadzone do tzw. stacji czołowej. Jest to jedno lub kilka urządzeń, gdzie wybierane są właściwe programy, przetwarzane i rozprowadzane kablami do telewizorów.

Innym rozwiązaniem jest selekcja na poziomie telewizorów z funkcjami hotelowymi. Sygnały do gniazd doprowadzane są na zasadzie anteny zbiorczej. Ograniczenia zakładane są w telewizorach. Mechanizmy blokowania ustawień uniemożliwiają odbiór niepożądanych pozycji.

Co raz częściej stosowane są również nowoczesne rozwiązania na bazie IPTV (transmisja siecią teleinformatyczną) oraz tworzone na miarę potrzeb hotelowe systemy telewizji interaktywnej.

Co robimy:

Telewizja hotelowa to nasza pasja i specjalizacja. Czym większa sieć tym więcej daje satysfakcji. Odbywamy szkolenia, uczestniczymy w prezentacjach, posiadamy specjalistyczny sprzęt pomiarowy i ponad 10 lat doświadczenia. Jesteśmy w stanie świadczyć najwyższej jakości usługi. To do nas ostatecznie trafiają trudne przypadki i to my zwykle sobie z nimi radzimy.

Zakres świadczonych usług:

  • serwis telewizji hotelowej,
  • programowanie urządzeń,
  • usuwanie awarii,
  • modernizacja istniejących sieci,
  • montaż i uruchomienia nowych instalacji.
  • konsultacje przy remontach i rozbudowach obiektów

Usługi dotyczące telewizji hotelowej traktujemy priorytetowo.