Montaż anten

Montaż anten telewizji satelitarnej i naziemnej

Montaż anten - antena Polsatu na dachuJedną z najczęściej wykonywanych usług jest montaż anten satelitarnych oraz anten telewizji naziemnej DVB-T. Programów telewizyjnych stale przybywa i nadawane są w coraz to wyższej jakości. Coraz więcej osób chce mieć dostęp do programów HD, nowych ofert platform cyfrowych czy powiększającej się liczby programów telewizji naziemnej. Wszystko to wymusza modernizację starych instalacji oraz montaż nowych, lepszych zestawów odbiorczych. Nowe technologie niosą nowe możliwości, co z kolei stawia większe wymagania antenowym instalacjom odbiorczym.

Montaż anten - zestaw anten do odbioru kilku satelit i telewizji naziemnejMontujemy wszelkiego rodzaju anteny, począwszy od wielkich czasz zbiorczych i zestawów hotelowych poprzez zaawansowane zespoły anten naziemnych, a kończąc na indywidualnych, niewielkich  antenach platform cyfrowych jak NC+, Polsat Cyfrowy czy Orange.
Generalnie specjalizujemy się w dużych instalacjach zbiorczych, jednak w wolnym czasie z powodzeniem obsługujemy mniej wymagających odbiorców oraz małe instalacje dla pojedynczych odbiorników.

Montaż anten - antena satelitarna ładnie na balkonieMiejsce montażu dobieramy wspólnie ze zleceniodawcą pod kątem estetyki, jakości sygnału, bezpieczeństwa i stabilności działania. Duża uwagę zwracamy na dostępności do anteny dla potrzeb późniejszego serwisu, modernizacji i konserwacji. Często spotykamy anteny montowane w trudno dostępnych miejscach, przy okazji remontu i rozstawionego rusztowania lub na etapie budowy domu. Późniejszy serwis takich anten przewyższa często ich wartość dlatego dobrze jest pomyśleć o tym przed montażem.

Montaż anten - serwisant na dachu przy anteniePosiadamy zaawansowany sprzęt pomiarowy, wysokiej klasy narzędzia i ponad 10 lat doświadczenia. Montowane przez nas anteny działają długo, stabilnie i bezawaryjnie.

Gdybyś chciał samodzielnie zainstalować antenę satelitarną, w linkach poniżej znajdziesz instrukcje montażu wiodących platform:
– Instalacja anteny NC+,
– Montaż zestawu satelitarnego Cyfrowy Polsat.

Jeśli sobie nie poradzisz, zawsze możesz do nas zadzwonić i skorzystać z oferowanych usług. Zapewnimy wsparcie. Zapraszamy.

Zakres świadczonych usług:
  • Montaż anten satelitarnych,
  • Montaż anten cyfrowej telewizji naziemnej oraz radiowych,
  • Ustawienie anteny satelitarnej (pozycjonowanie, regulacja),
  • Wyszukiwanie sygnału telewizyjnego w miejscach utrudnionego odbioru,
  • Konsultacje i doradztwo w zakresie instalacji odbiorczych,
  • Usuwanie błędów montażowych i uruchamianie nowych instalacji,
  • Naprawy i modernizacje starych instalacji antenowych.