ANTENY ZBIORCZE RTV i SAT

ANTENY ZBIORCZE RTV i SAT

Stare anteny zbiorczeAnteny zbiorcze AZART oferujące tylko kilka programów to już przeszłość.

Obecnie z gniazdka telewizyjnego można mieć dostęp do kilkudziesięciu darmowych programów telewizji naziemnej DVB-T, radia, wszystkich polskich platform telewizji satelitarnej (NC+, Polsat Cyfrowy, Orange, SmartHD) oraz setek programów obcojęzycznych.
I to wszystko z jednej, wspólnej anteny.

Jak wyglądają anteny zbiorcze:

Anteny zbiorcze satelitarne i naziemneNa budynku zainstalowany jest jeden zespół anten. Najczęściej jest to czasza satelitarna oraz jedna, lub 2 anteny naziemne w zależności ile programów nadawanych jest w okolicy i z jakich kierunków.

W mieszkaniach zainstalowane są gniazda telewizyjne. Do każdego z nich można podłączyć telewizor, radio lub odbiornik satelitarny, w tym również Polsat, Orange czy NC+.

Jak to działa:

Anteny podłączone są do rozdzielni, z której rozprowadzone są kable do gniazd w mieszkaniach. W każdym z gniazd dostępny jest sygnał telewizyjny i w razie potrzeby radiowy. Telewizor lub dekoder podłącza się do gniazda w mieszkaniu, a nie do anteny na dachu.

Sygnały z profesjonalnej, dobrze zaprojektowanej instalacji są silne i stabilne, a obraz bez zakłóceń. Budynek nie jest pokryty siecią kabli oraz anten indywidualnych, a lokatorzy nie wchodzą na dach, nie niszczą pokrycia i nie wiercą dziur w elewacji. Antenę serwisują wyłącznie specjaliści.

Co robimy:

Anteny zbiorcze to nasza praca, pasja i specjalizacja. Czym większa sieć tym więcej daje satysfakcji. Odbywamy szkolenia, uczestniczymy w prezentacjach, posiadamy specjalistyczny sprzęt pomiarowy i ponad 10 lat doświadczenia. Jesteśmy w stanie świadczyć najwyższej jakości usługi. To do nas ostatecznie trafiają trudne przypadki i to my zwykle sobie z nimi radzimy.
Zadzwoń i umów się na spotkanie. Obejrzymy obiekt, zrobimy pomiary i zaproponujemy optymalne rozwiązania.

Zakres świadczonych usług:
  • serwis i utrzymanie anten zbiorczych,
  • doraźne naprawy instalacji wymagających modernizacji,
  • montaż anten zbiorczych,
  • modernizacje i rozbudowy istniejących sieci,
  • obsługa telewizji satelitarnej, naziemnej i radia,
  • obsługa sieci wielkości od kilku do kilkuset gniazd.

Usługi związane z antenami zbiorczymi traktujemy priorytetowo.